دکتر جواد نیکوکار به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه منصوب و معارفه شد

۱۶ تیر ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۹ کد : ۱۸۲۹ تصویر
تعداد بازدید:۹۱۱
دکتر جواد نیکوکار به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه منصوب و معارفه شد

به گزارش خبرگزاری آنا، دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی دکترجواد نیکوکار را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه منصوب کرد.

در حکم دکتر رهبر آمده است: «بنا به پیشنهاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه منصوب می شوید. امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.»

دکتر فرهاد رهبر همچنین طی نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر رضا حیدری نوری سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه قدردانی کرد.

دکتر جواد نیکوکار عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه، مدیرگروه کاردانی و کارشناسی برق از سال ۷۹ تا ۹۳، مدیرگروه کارشناسی ارشد و دکتری برق- قدرت و کنترل از سال ۹۳ تاکنون، کارشناس برق شرکت صنایع ریخته‌گری ایران از سال ۸۱ تا ۸۳، معاونت دانشجویی واحد ساوه از شهریور ۹۲ تا اسفند ۹۳، عضو نظام مهندسی ساختمان شهرستان ساوه در رشته تاسیسات برقی و معاونت آموزشی واحد ساوه در سال ۹۴ را در کارنامه خود دارد.


۲۰ رای

نظر شما :