بیانیه حوزه بسیج دانشجویی شهید علم الهدی ساوه بمناسبت روز قدس

۰۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۹ کد : ۲۲۸۴ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۸۱

بسم الله القاصم الجبارین


خداوند قومی را از دوردست‌ها به سراغتان خواهد فرستاد، قومی که زبانشان(تفکرشان) را نمی فهمید؛ ایشان مثل عقاب بر سر شما فرود خواهند آمد ...
{تورات، قسمت تثنیه، باب ۲۸ آیه ۴۹}

صهیونیسم یک تفکر مسموم است که پشت پرده تمام جنایت های جهان در لابی های نظام سلطه و سرمایه داری، به مرکزیت اسرائیل نفس میکشد. امروز قدس فقط دغدغه مسلمانان نیست، بلکه دغدغه انسان های آزاده‌ مانند راشل کوری ها هست.

امروز به رژیم صهیونیستی تعبیر عجیبی را می گوییم اگر آن را بفهمند و درک کنند: سرداران ایرانی همچون جهان آرا وقتی برای فتح خرمشهر راه زمینی نیافتند از آسمان خرمشهر را فتح نمودند.
امروز که با شرارت رژیم جنایتکار ایالات متحده سپهبد حاج قاسم سلیمانی در میان ما نیست مطمئن باشید از آسمان عملیات فتح بیت المقدس را فرماندهی خواهد کرد، زیرا این رسالت فرزندان خمینی است که حتی پس از شهادت در راه حفظ و پیشبرد آرمان های انقلاب اسلامی موثر باشند.

گرچه که امسال به دلیل وجود شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا به مانند هرسال شاید در همه ی دنیا مردم فرصت حضور در خیابان ها و اعلام نفرت از این رژیم جعلی و کودک کش را پیدا نکنند اما تردیدی نیست بذر نفرت و کینه از این غده سرطانی که سال هاست در اعماق وجود ما کاشته شده روز به روز بزرگتر شده و ان شاءالله در هر زمان که فرماندهی معظم کل قوا دستور دهند آماده ایم تا با بذل جان خود در راه آزادی قدس شریف طومار این شیاطین را در هم بپیچیم و یقینا این اتفاق خواهد افتاد.

وَ یَنْصُرَکَ اللَّهُ نَصْرًا عَزیزًا


نظر شما :