معارفه معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در شمال استان مرکزی(واحد ساوه)

۲۱ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۶ کد : ۲۳۸۰ رویدادهای مهم
تعداد بازدید:۱۹۷
معارفه معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در شمال استان مرکزی(واحد ساوه)


در مراسمی با حضور حجت‌الاسلام شریفانی؛
معاون نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های منطقه شمال استان مرکزی معرفی شد
 یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۱
استان‌ها/   مرکزی


حجت‌الاسلام مجید حیدری در مراسمی با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان معاون نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های منطقه شمال استان مرکزی معرفی شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساوه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم معارفه معاون نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های آزاد منطقه شمال استان مرکزی به میزبانی واحد ساوه اظهار کرد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی برکاتی را داشته که سال‌های سال مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی مدیون این برکات خواهد بود.

حجت‌الاسلام محمد شریفانی افزود: وجود دفتر نهاد در دانشگاه‌های دولتی نیز منشأ خیر و برکات فراوان بوده و این بنیاد خیر که از روز ایجادش تاکنون شانه به شانه نهادهای فرهنگی، محرک و مشوق تمام فعالیت‌های فرهنگی بوده، اثرات بابرکتی را برای دانشگاه‌ها به ارمغان آورده است.

حجت‌الاسلام محمد شریفانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی

وی ادامه داد: وجود نهاد نمایندگی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی همواره کمک‌حال نهادهای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بوده است و امیدواریم آغاز کار معاونت نهاد در منطقه شمال استان مرکزی آغازی برای تحول هرچه بیشتر فعالیت‌های فرهنگی در واحدهای دانشگاهی این منطقه باشد.

نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بازوی توانا و نهاد تصمیم‌ساز فرهنگی است

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان  مرکزی هم عنوان کرد: نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بازوی توانا و نهاد تصمیم‌ساز فرهنگی است و حضور این نهاد در واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی در کنار معاونت‌های فرهنگی همواره راهگشا و دستگیر جامعه دانشگاهی بوده‌اند.

حجت‌الاسلام مهدی همتی اضافه کرد: امیدواریم واحد ساوه و واحدهای مستقر در شمال استان مرکزی از این ظرفیت ایجادشده بهترین و بیشترین استفاده را ببرند به‌طور قطع و یقین باید گفت دانشجویان، استادان و جامعه دانشگاهی با وجود دفتر نهاد کمتر دچار مشکلات و معضلات فرهنگی خواهند شد. نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها همواره یار و یاور مسئولان دانشگاه بوده و هستند.

حجت‌الاسلام مجید حیدری به‌عنوان معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های منطقه شمال استان مرکزی معرفی شد

حسین کلانتری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی نیز بیان کرد: با انتصاب حجت‌الاسلام حیدری به ‌عنوان معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در شمال استان مرکزی، واحدهای شمال استان ازجمله دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه از امروز دارای یک یاور فرهنگی خواهند بود و پس از این امیدواریم اتفاقات خوب فرهنگی را در این واحدها شاهد باشیم.

احسان ساده سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه هم گفت: راه‌اندازی دفتر نهاد رهبری در این واحد دانشگاهی را به فال نیک می‌‌گیریم و امیدواریم قدردان این ظرفیت ایجادشده باشیم و بتوانیم از توان تصمیم‌سازی و اجرایی این نهاد بابرکت نهایت استفاده را ببریم.

به گزارش آنا، حجت‌الاسلام مجید حیدری به‌عنوان معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های منطقه شمال استان مرکزی معرفی شد.


نظر شما :