پرسش‌های متداول


سلام و وقت بخیر، دوره های آنلاین ارشد معماری قرار نیست برگزار بشه؟

سلام

کلیه کلاسهای همه رشته ها از جمله معماری هم از طریق این سامانه در ساعات مشخص همان دروس برگزار می شود. فقط ابتدا باید استاد وارد کلاس شود، تا دانشجویان هم بتوانند وارد کلاس شوند.

جهت اطلاعات بیشتر فایل آموزش نحوه استفاده از سامانه را از خبر سامانه مجازی مطالعه کنید.

لطفا زمان برگزاری کلاسهارو اعلام کنید؟ چه روزها و چه ساعت هایی برگزار میشه. با چه سرعت اینترنتی میتونیم بدون مشکل کلاسهارو دنبال کنیم؟ آیا میشه کلاس هارو دانلود کرد یا خیر؟

سلام

کلیه کلاسها مطابق برنامه آموزشی انتخابی دانشجو (برنامه هفتگی انتخاب واحد درسی دانشجو) در زمان خود درس برگزار می گردد.

مطابق اعلام پشتیبان های فنی سیستم حدود 2mbps پهنای باند نیاز می باشد. 

الزامات سخت افزاری و نرم افزاری
سخت افزاری
- سیستم یا لپ تاپ جهت ارتباط با نرم افزار ها با دارا بودن یک دوربین وب کم
- اینترنت پایدار با سرعت 2Mbs
- هدست جهت شنیدن و صحبت در کلاس
نرم افزاری
- نصب فلش پلیر و ادوبی کانکت اد این از طریق لینک زیر

https://azad2.iauec.ac.ir/support/

امکان دانلود کلاسها نیست. ولی می توان هر روز از ساعت 8 شب الی 8 صبح کلاسهای برگزار شده قبلی را از طریق همان سامانه مجازی مشاهده کرد.

موفق باشید

با سلام بنده یه سیستم معمولی دارم pc هست که وب کم و وای فا نداره و همچنین برنامه بروز و نمیتونم دانلود کنم به طبع وقتی وای فا نیست باید خریداری کنم که وصل بشم ایا شما راه کاری برای دوستان مثل بنده که این مشکل رو دارن اتخاذ کردید. اگر راه کاری هست اطلاع رسانی کنید. ممنون

سلام 

نیاز به تجهزاتی مثل وب کم نیست و تقربیا اکثر سیستم ها امکان اتصال به سامانه را دارند. و نیاز به سیستم با مشخصات خاصی نیست.

اما نیاز به اینترنت با سرعت مناسب هست. بالاخره باید به این شبکه متصل شد. اما هم می توان از اینترنت خانگی بصورت مودم (با و یا بی سیم) استفاده کرد و هم اگر از اینترنت موبایل استفاده می کنید می توان سرویس اینترنت را روی آن به اشتراک گذاشت. البته در این حالت، باید کامپیوتر قابلیت اتصال به وایرلس را داشته باشد. 

اگر از اینترنت با مودم استفاده میکنید در حال حاضر اکثر کامپیوتر ها و مودم ها امکان اتصال با سیم به یکدیگر را دارند. فقط باید یک کابل شبکه تهیه و با یک متخصص مشورت شود.

با سلام اینجانب بدلیل مشکلات قبلا انصراف دادم آیا امکان بازگشت به تحصیل وجود دارد؟

با سلام

در صورتی که شما مشکل نظام وظیفه نداشته باشید واز دانشگاه قبلا اخراج نشده باشید با هر وضعیتی امکان ادامه تحصیل وجود دارد ؟جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 08642433323