دعوت از دانشگاهیان برای مشارکت در حل مشکلات و کیفی‌سازی آموزش

مراسم روز کارمند

۰۷ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۸ کد : ۲۸۰۶ رویدادهای مهم
تعداد بازدید:۲۵۲
مراسم روز کارمند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گفت: از همه همکاران برای مشارکت در حل مشکلات دعوت می‌کنیم به‌ویژه اینکه با تکریم ارباب رجوع در کیفی‌سازی برنامه‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی صحیح، دانشگاه را در رسیدن به هدف متعالی یاری کنند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از ساوه، حمیدرضا ثمری‌خلج در مراسم روز کارمند در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه اظهار کرد: کارمندان بدنه اصلی هر نهادی را تشکیل می‌دهند، باید گفت نیروی انسانی سرمایه اصلی هر سازمان و مجموعه‌ای موفق است که در آن کارایی و رضایت‌مندی در بالاترین سطح قرار داشته باشد.

وی با تشریح وضعیت موجود واحد ساوه از لحاظ اقتصادی و تعداد دانشجو در بیان راهکارهای خروج از این وضعیت عنوان کرد: با ایجاد انسجام و یکپارچگی و تلاش مضاعف و احساس تعلق گروه با همدلی می‌توانیم بر مشکلات غلبه کنیم؛ بنابراین از همه همکاران دعوت می‌کنیم برای مشارکت در حل مشکلات به‌ویژه با تکریم ارباب رجوع و کیفی‌سازی برنامه‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی صحیح مجموعه دانشگاه را در رسیدن به این هدف متعالی یاری کنند.

دعوت از دانشگاهیان برای مشارکت در حل مشکلات و کیفی‌سازی آموزش

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با تبیین راهکارهای رسیدن به وضعیت مطلوب با اشاره به جلسه‌ شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در مردادماه  با حضور دکتر طهرانچی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی و مدیران این نهاد عام‌المنفعه و در رأس آن رئیس دانشگاه اکنون بخش اعظمی از تلاش و برنامه‌های خود را بر رضایت‌مندی و ارتقای وضعیت معیشت استادان و کارکنان متمرکز کرده‌اند و ابتدای سال جاری با افزایش حقوق کارکنان و اجرای رتبه‌بندی «الف» و «ب» بین استادان، گام‌هایی در این راستا برداشته‌اند.

ثمری‌خلج عنوان کرد: در واحد دانشگاهی ساوه تمام توان‌مان را باید صرف همدلی و جذب دانشجو در مقاطع مختلف کنیم؛ چراکه قطعاً و یقیناً با حمایت‌های همه‌جانبه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی جذب دانشجوی کیفی‌تر و توسعه هرچه بیشتر فعالیت‌های پژوهشی در کاهش مشکلات مالی و اداری دانشگاه نقش اساسی خواهد داشت.

دعوت از دانشگاهیان برای مشارکت در حل مشکلات و کیفی‌سازی آموزش

در انتهای مراسم به‌منظور اجرنهادن به خدمات و تلاش‌های کارکنان واحد ساوه، هدایای روز کارمند و مسابقه فرهنگی محرم به کارکنان واحد ساوه تقدیم شد.

به گزارش آنا، مراسم روز کارمند با حضور کارکنان و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز مقابل رستوران دانشگاه همجوار مزار شهید گمنام این دانشگاه برگزار شد.


نظر شما :